KURUMSAL

Hakkımızda

EN İYİSİNİ ORTAYA ÇIKARABİLMEK İÇİN İŞİMİZİ BÜYÜK BİR TUTKUYLA YAPIYORUZ.

Kimya sektöründe 20 yılı aşan tecrübemizle her gün daha iyisini ortaya koymak için çalışıyoruz. Ülkemize ve çalıştığımız ortaklarımıza katma değer üretiyoruz. Amacımız çalışanlarımızla beraber, inovasyon ve teknoloji yaratarak dünya markası olabilmektir.

30 Years of Experience

EPAL Kimya olarak amacımız mermer, seramik, cam mozaik ve karolarda kullanılan su bazlı, polyüretan, solvent bazlı yapıştırıcı ve cam elyaf file ürünlerini müşterilerimize sunarak, en kaliteli ürünlerle, en iyi hizmeti verebilmektir.

Mermer sektörünün yanı sıra inşaat su ve ısı izolasyon sektörüne sıva mantolama filesi, bilumum çeşit yapıştırıcı, yalıtım ürünleri, kiremit altı çatı örtüleri temin etmekteyiz.

Firma olarak hedefimiz, kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla kimya sektöründeki konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmektir ve bu doğrultuda 2016 yılı itibari ile Avrupa’nın en büyük üreticilerinden biri olan Masterplast Group International ile Türkiye distribütörlük anlaşması imzalayarak yapı grubu ürün yelpazesini geliştirerek devam ettirmektir.

Müşterilerimize kaliteli ve doğru malzemeyi temin edebilmek adına özverili ve iddialı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz Misyonumuz Etik Anlayışımız

Yaratıcı düşünceye ve yenilikçi teknolojilere odaklanan ve böylece sektörel etkin ve çabuk sonuçlar verecek çözümler üreten bir firma olarak;

 
  • Teknoloji odaklı olmak ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek
  • Kaliteyi üreten ve üretimin her safhasında benimseyen olmak
  • Müşterilerimize her zaman çözüm üreten olmak
  • Doğa Dostu olmak, Çevre politikamızdan ödün vermemek

Yurtiçi ve Yurtdışı Yapı kimyasalları sektöründe ihtiyaç duyulan etiket türlerinin tamamını tedarik etme potansiyeline ve teknolojisine sahibiz bu anlamda sürekli iyileşen ve yatırımları ile büyüyen Epal Kimya olarak;

 
  • Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede yerine getirmek.
  • Kalitemizden asla ödün vermeden, üretim hızımızla fark yaratmak.
  • Doğru maliyetlendirme politikamızla uygun fiyatlı çözüm üretmek.
  • Teknoloji ve inovasyondan yararlanarak, kalitemizi her geçen gün arttırmak

İş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarımızla ve tüm iş ortaklarımızla olan ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz. Operasyonel mükemmellik anlayışımızın temelini, teknolojinin tüm alanlarda etkin kullanımı, yalın iş süreçleri, tanımlı iş yapma sistematiği, veriye dayalı ve hızlı karar verme sistemlerimiz oluşturur. Çeviklik ve hız temel yetkinliklerimizdendir.

DÜŞÜK MALİYET

Doğru maliyetlendirme politikamızla uygun fiyatlı çözüm üretiyoruz.

HIZLI TEDARİK

Kalitemizden asla ödün vermeden, tedarik hızımızla fark yaratıyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede yerine getiriyoruz.