KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU

GIZLILIK POLITIKAMIZ

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Epal Kimya Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Epal Kimya ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Epal Kimya veri tabanında bulunmaktadır. Epal Kimya’daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Epal Kimya Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “Abone İşlemleri”nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Epal Kimya, hem de Epal Kimya ‘un diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi on line hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Epal Kimya, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Epal Kimya Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Epal Kimya tarafından paylaşılmamaktadır. Epal Kimya, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Epal Kimya Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Epal Kimya veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Epal Kimya, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

  1. A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
  2. B) Epal Kimya’un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
  3. C) Kullanıcının, Epal Kimya’dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
  4. D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
  5. E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Epal Kimya portalındaki on line aktivite, gerekse Epal Kimya’a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Epal Kimya tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Epal Kimya aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Epal Kimya şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Epal Kimya, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

“EPAL KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.web sitesi” veya “Web Sitesi”; EPAL KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.’ne ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen EPAL KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.web sitesi’ini kullanmadan önce kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.