MOZAİK - MERMER FİLE YAPIŞTIRICILARI

      SU BAZLI CAM MOZAİK / MERMER / SERAMİK  YAPIŞTIRICI SERİSİ

SOLID A400 CAM MOZAİK / MERMER / SERAMİK FİLE YAPIŞTIRICISI 

SOLID A400 mozaik mermer file yapıştırıcısı orta solid oranına sahiptir.Su bazlı yapıştırıcıdır. Kuruma işlemi gerçekleştikten sonra şeffaf ve elastik film tabakası oluşur.Yüksek ısılı kurutmalarda kimyasal özelliğinde herhangi bir değişiklik olmaz.

Uygulama: Otomasyon sistemlerinde kullanıma uygundur.Yapısal özelliğinden dolayı +5°C karakteristik özelliğinden dolayı kristalize olmaz. Uygulama şekline göre yapısında herhangi bir değişiklik olmadan ince ve orta kıvamda üretilebilir.

Ambalaj: 30kg Kova, IBC

SOLID A500 CAM MOZAİK / MERMER / SERAMİK FİLE YAPIŞTIRICISI

SOLID A500 Yüksek solid oranına sahiptir. Su bazlı yapıştırıcıdır.Kuruma işlemi gerçekleştikten sonra şeffaf ve elastik film tabakası oluşur. Yüksek ısılı kurutmalarda kimyasal özelliğinde herhangi bir değişiklik olmaz.

Uygulama: Yapısal özelliğinden dolayı 0°C'de uygulama yapılabilir. Otomasyon sistemine göre yapısında herhangi bir değişiklik olmadan ince ve orta kıvamda üretilebilir.

Ambalaj: 30kg Kova, IBC

 

       SOLVENT BAZLI MOZAİK MERMER YAPIŞTIRICI SERİSİ

SOLFIX S2100 MOZAİK MERMER FİLE YAPIŞTIRICISI

Solfix S2100 - Tek komponentli şeffaf, elastik, düşük viskoziteli bir yapıştırıcıdır. Emsallerine göre solid oranının yüksek olmasından dolayı daha iyi tutunum sağlar.

Uygulama: Manuel uygulama yapılabildiği gibi pistolet  ile de atılabilir. İnceltmeye gerek yoktur.

Kuruma süresi: Hava ısısına bağlı olarak 5-10 dakikadır. Daha hızlı kuruma istenildiği takdirde 70°C ısı verilerek bu süre 2 dakikaya kadar inebilir. Kuruduktan sonra su ve nem gibi dış etkenlerden etkilenmez.

              Ambalaj: 17 LT Teneke; 34 LT Bidon

SOLFIX S3100 MOZAİK MERMER FİLE YAPIŞTIRICISI

Solfix S3100 - Tek komponentli, şeffaf, elastik, yüksek viskoziteli bir yapıştırıcıdır - yüksek viskozitesinden dolayı kalıpların üzerine akmayacağı gibi kalıplara herhangi bir zarar da vermez. Yüksek solid oranı ve viskoziteye sahip olduğundan dolayı istenilen uygulama şekline göre inceltilebilir.

Kuruma: Hava ısısına bağlı olarak 5-10 dakikadır. Daha hızlı kuruma istenildiği takdirde 70°C ısı verilerek bu süre 2 dakikaya kadar inebilir. Kurudukta sonra su ve nem gibi dış etkenlerden etkilenmez.

              Ambalaj: 17 LT Teneke; 34 LT bidon


HOTMELT YAPIŞTIRICILAR
Sektörünüze özel Hotmelt yapıştırıcılar ile ilgili bilgi almak için:  +90 212 438 24 37 veya info@epalkimya.com

PARKE YAPIŞTIRICI
Parke yapıştırıcısı çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz - İrtibat: +90 212 4382437 veya info@epalkimya.com

FİLE
ETAG 004 - CE - EN belgeli Avrupa menşeili Masternet Mantolama / İnşaat ( Sıva ) Filesi çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz - İrtibat: +90 212 4382437 veya info@epalkimya..Devami

MEMBRANLAR
Yeni nesil nefes alan MASTERMAX çatı su yalıtım örtüleri ile hizmetinizdeyiz - İrtibat: +90 212 4382437 veya info@epalkimya.com dan bilgi alabilirsiniz. ..Devami

MASTERNET FİLE ÜRETİMİ
MASTERNET SIVA FİLESİ ÜRETİM HATTI VİDEOSUNA -  https://www.facebook.com/epal.kimya dan ULAŞABİLİRSİNİZ!