MERMER / GRANİT TESTERELERİ

DIATEX MERMER - GRANİT KESİM DİSKLERİ

Her türlü seramik, porselen karolar, granit ve mermerlerin kesim, ebatlama, kalibrasyon işlemleri için yüksek kaliteli elmas içerikli metal ve reçine diskler, tamburlar. Micro pahlama pedleri, süpürgelik diskleri, tüm duvar ve yer karosu çeşitleri, porselen karolar, granit ve mermerlerin sulu ve kuru kareleme işlemleri  için Diatex kesim disklerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Reinforced - Kalın gövdeli diskler titreşimsiz kesim sağlar.

Bordür ve doğal taş kesimleri özel alaşımlı disklerimiz ile hem hızlı hem de kesintisiz segmentler sayesinde son derece hassas şekilde yapılır. 

Porselen karoların kesimi devrim niteliğinde sandwich diskler sayesinde güçlü, hassas ve çıtlamasız şekilde yapılabilmektedir.

DIATEX DEKTON Kesim Bıçakları:

DEKTON, cam ve porselenin hammaddeleri ile kuvarsın sofistike bir karışımıdır. Dekton, ultra sıkıştırma teknolojisi ile üretilir ve bu nedenle çok dayanıklı olmasına rağmen çok incedir. DEKTON ürünlerini kesmek için özel Diatex kesim bıçaklarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

mailinfo@epalkimya.com


HOTMELT YAPIŞTIRICILAR
Sektörünüze özel Hotmelt yapıştırıcılar ile ilgili bilgi almak için:  +90 212 438 24 37 veya info@epalkimya.com

PARKE YAPIŞTIRICI
Parke yapıştırıcısı çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz - İrtibat: +90 212 4382437 veya info@epalkimya.com

FİLE
ETAG 004 - CE - EN belgeli Avrupa menşeili Masternet Mantolama / İnşaat ( Sıva ) Filesi çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz - İrtibat: +90 212 4382437 veya info@epalkimya..Devami

MEMBRANLAR
Yeni nesil nefes alan MASTERMAX çatı su yalıtım örtüleri ile hizmetinizdeyiz - İrtibat: +90 212 4382437 veya info@epalkimya.com dan bilgi alabilirsiniz. ..Devami

MASTERNET FİLE ÜRETİMİ
MASTERNET SIVA FİLESİ ÜRETİM HATTI VİDEOSUNA -  https://www.facebook.com/epal.kimya dan ULAŞABİLİRSİNİZ!