YAPIŞTIRICILAR

1. Su Bazlı

1.1. SOLID A-400  

 

SOLID A400 mozaik mermer file yapıştırıcısı orta solid oranına sahiptir.Su bazlı yapıştırıcıdır.Kuruma işlemi gerçekleştirdikten sonra şeffaf ve elastik film tabakası oluşur.Yüksek ısılı kurutmalarda kimyasal özelliğinde herhangi bir değişiklik olmaz.

Uygulama: Otomasyon sistemlerinde kullanıma uygundur.Yapısal özelliğinden dolayı +5°C karakteristik özelliğinden dolayı kristalize olmaz. Uygulama şekline göre yapısında herhangi bir değişiklik olmadan ince ve orta kıvamda üretilebilir.

            Ambalaj: 30kg Kova

1.2. SOLID A-500

SOLID A500 Yüksek solid oranına sahiptir.Su bazlı yapıştırıcıdır.Kuruma işlemi gerçekleştikten sonra şeffaf ve elastik film tabakası oluşur. Yüksek ısılı kurutmalarda kimyasal özelliğinde herhangi bir değişiklik olmaz.

Uygulama: Yapısal özelliğinden dolayı 0°C'de uygulama yapılabilir. Otomasyon sistemine göre yapısında herhangi bir değişiklik olmadan ince ve orta kıvamda üretilebilir.

             Ambalaj: 30kg Kova

2. Solvent Bazlı

 2.1. SOLFIX S2100 MOZAİK MERMER FİLE YAPIŞTIRICISI

Tek komponentli şeffaf, elastik, düşük viskoziteli bir yapıştırıcıdır. Emsallerine göre solid oranının yüksek olmasından dolayı daha iyi tutunum sağlar.

Uygulama: Manuel uygulama yapılabildiği gibi pistolet  ile de atılabilir. İnceltmeye gerek yoktur.

Kuruma süresi: Hava ısısına bağlı olarak 5-10 dakikadır. Daha hızlı kuruma istenildiği takdirde 70°C ısı verilerek bu süre 2 dakikaya kadar inebilir. Kuruduktan sonra su ve nem gibi dış etkenlerden etkilenmez.

Ambalaj: 17 LT Teneke; 34 LT Bidon

 2.2. SOLFIX S3100 MOZAİK MERMER FİLE YAPIŞTIRICISI

Tek komponentli, şeffaf, elastik, yüksek viskoziteli bir yapıştırıcıdır - yüksek viskozitesinden dolayı kalıpların üzerine akmayacağı gibi kalıplara herhangi bir zarar da vermez. Yüksek solid oranı ve viskoziteye sahip olduğundan dolayı istenilen uygulama şekline göre inceltilebilir.

Kuruma: Hava ısısına bağlı olarak 5-10 dakikadır. Daha hızlı kuruma istenildiği takdirde 70°C ısı verilerek bu süre 2 dakikaya kadar inebilir. Kurudukta sonra su ve nem gibi dış etkenlerden etkilenmez.

Ambalaj: 17 LT Teneke; 34 LT bidon


Web Sitemiz Yayında
Yeni Web Sitemiz yayına Açılmıştır.

Esin İsaoğlu Aramıza Katılmıştır
01.04.2013 itibarı ile Esin İsaoğlu aramıza katılmıştır.